Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Divanı ile birlikte Eskişehir Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği'ne(EGSİAD) iade-i ziyarette bulundular. EGSİAD Başkanı Erdoğan Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu görüşmede Başkan Karacan "İşadamlarına ve Sanayicilerimize bu şehrin hatta bu ülkenin çok ihtiyacı var. Hedeflerin belirlenmesinde büyük rol sahibi olacaklar. Bizde STK'lar ile olan birlikteliklerimizi güçlendirerek onlara yardımcı olmayı, önlerini açmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu. Erdoğan Ercan'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.